- بازگرداندن ایمیل‌های اشتباه توسط Gmail

 - بازگرداندن ایمیل‌های اشتباه

Gmail امکان بازگرداندن ایمیل‌های اشتباه را فراهم کرد,افزودن این قابلیت جدید به سرویس پست الکترونیکی Gmail که Undo Send نام گرفته، به شما امکان می‌دهد تا ...

گوگل با افزودن قابلیت آزمایشی جدید به سرویس پست الکترونیکی Gmail، به کاربران امکان می‌دهد پست‌های الکترونیکی که به اشتباه ارسال کرده‌اند را فراخوانی کنند. این قابلیت که برای کاربران در سراسر جهان عرضه شده، باعث می‌شود تا پست‌الکترونیکی اشتباه پیش از آنکه به دست فرد برسد، توسط کاربر فراخوانی شود.


افزودن این قابلیت جدید به سرویس پست الکترونیکی Gmail که Undo Send نام گرفته، به شما امکان می‌دهد تا چند لحظه پس از ارسال پست الکترونیکی از رسیدن آن به دست کاربری که نامه اینترنتی به‌اشتباه به او ارسال شده، جلوگیری کنید. قابلیت Undo Send می‌تواند در بخش Settings/Labs tab در سرویس پست الکترونیکی Gmail فعال شود.
زمانی که این بخش فعال می‌شود، لینک جدیدی با نام Undo در کنار پیام تایید ارسال پست الکترونیکی برای کاربر نمایان می‌شود. زمانی که کاربر روی Undo کلید می‌کند، Gmail‌ به‌صورت خودکار به صفحه ارسال پست الکترونیکی می‌رود و برگشت پست الکترونیکی را تایید می‌کند. با این وجود بایت توجه داشت که قابلیت Undo Send قابلیت برگشت پست‌های الکترونیکی که پیش‌تر ارسال شده‌اند را ندارد.
این قابلیت تنها پست‌های الکترونیکی که ظرف 5 ثانیه گذشته ارسال شده باشند را برگشت می‌دهد و امکان تفکر مجدد در مورد شخص دریافت کننده را به کاربر می‌دهد. برخی کاربران انتقاد کرده‌اند که این زمان محدود چندان مناسب نیست

/ 0 نظر / 32 بازدید